UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 20 Вересень 2019 14:37

Засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

Оцените материал
(1 Голосовать)

20 вересня 2019 року в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці.

В роботі комісії взяла участь начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, Державної податкової інспекції у м. Лисичанську, міського управління Пенсійного фонду України та відділу статистики у м. Лисичанську.

На порядку денному стояли питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, а також легалізація зайнятості та заробітної плати, дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати, підвищення рівня оплати праці.

Запрошений на засідання комісії представники комунальних підприємств «Електроавтотранс» та «Лисичанськводоканал» доповіли комісії про стан розрахунків із виплати заборгованості по заробітній платі та надали своє бачення щодо виходу із ситуації, що склалась на підприємствах.

Також були заслухані представники ПП «Люкс-авто-СДК» та ПАТ «рідкісні гази» з питання нарахування заробітної плати менше розміру мінімальної заробітної плати, яка законодавчо встановлена на 2019 рік.

Прочитано 311 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация