UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 20 Вересень 2019 10:36

Головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації проведено 6 лекцій на тему: «Строки розгляду звернень громадян»

Оцените материал
(0 голосов)

Протягом липня-вересня 2019 року відповідно до плану роботи на ІІІ квартал 2019 року головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації проведено 6 лекцій для працівників Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Строки розгляду звернень громадян».

Під час лекцій нагадано поняття звернення, в яких формах воно може бути викладено та вимоги до нього.

Особливу увагу було приділено питанню строків розгляду звернень громадян: звернення розглядаються та вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові й неробочі дні, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше 15 днів з дня їх отримання.

Якщо для рішення порушених громадянами питань слід провести перевірку інформації, викладеної у зверненнях, отримати додаткові матеріали, строк розгляду звернень громадян за рішенням керівництва Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) на підставі пропозиції головного виконавця може бути продовжено з повідомленням про це особі, яка подавала звернення.

Прийняття рішення та надання відповідей, обчислюється з дати їх реєстрації.

Загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні , не може перевищувати 45 календарних днів.

Акцентувалась увага на випадок, якщо питання, порушені в зверненні, не входять до повноважень Головного управління, відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», то воно в термін не більше п’яти днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється заявникові.

У разі, якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення Головним управлінням, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

У випадку, коли звернення оформлене без дотримання вимог, зазначених у статті 5 Закону України «Про звернення громадян», воно повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Також розтлумачено, які звернення не підлягають розгляду та вирішенню, відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян».

Мета проведення лекцій для працівників Головного управління - роз’яснення щодо строків розгляду звернення громадян та закріплення набутих навичок.

Ці знання необхідні під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Прочитано 302 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация