UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 20 Вересень 2019 06:26

Фахівці ГУ Держпраці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів

Оцените материал
(1 Голосовать)

З 5 вересня по 11 вересня 2019 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 4 наради, 2 семінарів. З посадовими особами та працівниками КП «Рубіжанський водоканал», ПАТ "МИРНОДОЛИНСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД", ФОП Цимбалюк , ПАТ «МОЕЗ», КП «Лисичанськ міськсвітло» та інших підприємств були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

Зокрема 6 вересня з посадовими особами КП «Лисичанськ міськсвітло» було проведено семінар щодо Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, які зазначені в Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті НПАОП 0.00-1.15-07.

Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті поширюються на суб’єктів господарювання, які організовують або виконують роботи на висоті, у тому числі верхолазні роботи, і встановлюють вимоги безпеки і охорони праці під час здійснення будівництва, монтажу (демонтажу) конструкцій і обладнання, ремонту, реконструкції, експлуатації об`єктів.

Правила встановлюють єдиний порядок організації і виконання робіт на висоті з метою забезпечення безпеки працівників.

Під час організації робіт на висоті слід ураховувати, що основними небезпечними виробничими факторами під час виконання цих робіт є падіння працівника або падіння предметів; супутніми можуть бути фактори: пожежна небезпека, дія електричного струму, підвищені рівні запиленості, загазованості повітря, шуму, несприятливі кліматичні умови тощо.

Для створення безпечних умов під час виконання робіт на висоті необхідно:

  • забезпечити наявність, міцність і стійкість огороджень, риштувань, настилів, драбин тощо;
  • забезпечити працівників необхідними засобами захисту та використовувати їх за призначенням;
  • виконувати у повному обсязі організаційні та технічні заходи, передбачені цими Правилами;
  • застосовувати технічно справні машини, механізми і пристрої, укомплектовані необхідною технічною документацією;
  • забезпечити необхідну освітленість на робочих місцях та безпечні проходи до них;
  • уживати заходи щодо усунення або зменшення впливу шкідливих та/або небезпечних факторів;
  • ураховувати метеорологічні умови, а також стан здоров`я працівників, які виконують роботи на висоті.

Під час проведення семінарів та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.

Головний державний інспектор відділу державного
нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Д.А. Хвостенко

Прочитано 216 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация