UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Вересень 2019 10:49

Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості було організовано проведення превентивних заходів на піднаглядних підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

У період з 16 вересня по 19 вересня 2019 року інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості було організовано проведення превентивних заходів на піднаглядних підприємствах області.

Були проведені семінари на ТОВ «Торговий дім Краситель», ВП «Попаснянський департамент КП Попаснянський районний водоканал» , під час проведення семінарів присутніх було проінформовано про стан виробничого травматизму на підприємствах області, основні причини травмування працівників під час виконання робіт.

Особливу увагу було приділено обов’язку роботодавця створювати безпечні умови праці відповідно до законодавства з питань охорони праці.

Керівники підприємств розповіли про загальний стан охорони праці на місцях, основні порушення під час безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації. Були розглянуті питання підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.

Проведення таких превентивних заходів, як інформаційно-консультативні семінари з охорони праці, дозволяє у формі діалогу між органами державного нагляду та суб’єктами господарювання обговорювати важливі питання безпеки виробництва, зниження ризиків, попередження нещасних випадків, поділитись існуючими проблемами та почути шляхи їх вирішення.

Прочитано 269 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация