UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 18 Вересень 2019 13:02

ГУ Держпраці у Луганській області у зв’язку із змінами у законодавстві щодо обов’язкового застосування в роботі територіальних органів Держпраці даних Державного реєстру обтяжень рухомого майна повідомляє

Оцените материал
(0 голосов)

Щодо реєстрації, перереєстрації, тимчасовій реєстрації, взяття на облік та зняття з обліку технологічних транспортних засобів

Головне управління Держпраці у Луганській області у зв’язку із змінами у законодавстві щодо обов’язкового застосування в роботі територіальних органів Держпраці даних Державного реєстру обтяжень рухомого майна повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності внесено зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 № 8, а саме:

1) пункт 7 доповнено новим абзацом першим такого змісту:

«7. Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з обліку технологічного транспортного засобу здійснюється після перевірки територіальними органами Держпраці наявності обтяжень машини за даними Держаного реєстру обтяжень рухомого майна. Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація та взяття на облік технологічного транспортного засобу, який перебуває у податковій заставі, заставі, під арештом або є предметом іншого обтяження, здійснюється виключно за умови надання письмової згоди всіх виявлених обтяжувачів».

2) пункт 37 викладено в такій редакції:

«37. Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, який перебуває у податковій заставі, під арештом, заставі або є предметом іншого обтяження, здійснюється виключно за умови надання письмової згоди всіх виявлених обтяжувачів».

За додатковими роз’ясненнями та інформацією щодо оформлення документів, які вони зобов’язані формувати відповідно до змін, звертатись до Інформаційно-консультаційних пунктів Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою:

93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1А, кабінет 40-б, або за телефоном (06451) 7-37-49.

Прочитано 787 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация