Искать


 

Середа, 23 Березень 2016 14:06

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах Луганської області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

Протягом тижня фахівці ГУ Держпраці, відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами провели ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області.

15 березня проведено семінар-нараду на підприємстві ПП ПКФ «Атлант-2005», м. Сєвєродонецьк з працівниками та інженерно-технічним персоналом підприємства. На нараді розглянуті питання безпечного виконання робіт на висоті та вантажно-розвантажувальні роботи на будівельних майданчиках.

17 березня проведено семінар-нараду з працівниками та керівництвом підприємства ТОВ ВП «Бумер», м. Старобільськ. На нараді розглянуті питання

створення та функціонування колегіальних консультативно – дорадчих органів при територіальних органах Держпраці – рад фахівців служб охорони праці підприємств котлонагляду та будівельної галузі. Тема заходу - дотримання «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».

18 березня було прийнято участь в комісії з перевірки знань у співробітників ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» виконуючих роботи с робочої платформи підйомника.

21 березня проведено нараду в КЗ «Біловодський районний Парк культури та відпочинку», смт. Біловодськ. На нараді розглянуті питання дотримання вимог безпеки праці під час експлуатації атракціонної техніки та необхідність проведення експертних обстежень атракціонів після міжсезонного зберігання. Доведено керівництву підприємства вимоги законодавства України по забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Було обговорено детально обов’язки працівників, розглянуто види відповідальності працівників за порушення вимог з охорони праці а також порядок застосування різних видів відповідальності до працівників.

Прочитано 794 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация