UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 12 Вересень 2019 12:51

Фахівцем ГУ Держпраці проведено семінар щодо складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці гірників

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцем ГУ Держпраці проведено семінар щодо складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці гірників

    Начальником відділу державного нагляду в сфері гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно був проведений навчальний семінар з представниками шахт ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Первомайськвугілля», страховими експертами Лисичанського міського та Попаснянського відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.

    В ході семінару були обговорені питання щодо оформлення матеріалів по умовах праці гірників для складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці (інформаційних довідок) згідно Порядку розслідування та обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМ України від 17.04.2019р. № 337.

    В якості прикладу розглянуті питання по професії гірник очисного забою ВП Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля». Увагу учасників семінару було звернуто на те, що матеріали, які надаються до Головного управління повинні бути оформлені належним чином, в повному об’ємі та відповідно чинного законодавства.

 

Прочитано 401 раз Последнее изменение Четвер, 12 Вересень 2019 12:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация