UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 11 Вересень 2019 12:21

Посадовець ГУ Держпраці провела робочу зустріч із головою Веселівської сільської об’єднаної територіальної громади

Оцените материал
(0 голосов)

Посадовець ГУ Держпраці провела робочу зустріч із головою Веселівської сільської об’єднаної територіальної громади

    09 вересня 2019 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області провела робочу зустріч із головою Веселівської сільської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ).

    На зустрічі обговорювались питання про повноваження ОТГ у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю, як інструменту наповнення місцевого бюджету. Начальник управління розповіла, що відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 органи місцевого самоврядування мають право проводити інспекційні відвідування і накладати штрафи. Інспекційні відвідування та невиїзні інспектування можуть здійснювати інспектори виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. Здійснення повноважень інспектора праці при проведенні відповідних заходів контролю підтверджується службовим посвідченням встановленої Міністерством соціальної політики України форми, що видається Держпраці

    Також наголошено, що такі інспектори наділені виключно повноваженнями з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

    В ході бесіди були обговорені особливості проведення інспекційних відвідувань роботодавців на предмет дотримання трудового законодавства, надані роз’яснення щодо процедури проведення інспекційних відвідувань та організації невиїзних інспектувань. Посадовцем ГУ Держпраці були роз’яснені співрозмовнику повноваження інспекторів праці, за результатами зробленого аналізу норм законодавства про працю. Акцентовано увагу на підставах проведення інспекційних відвідувань.

 

Прочитано 370 раз Последнее изменение Середа, 11 Вересень 2019 12:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация