UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 10 Вересень 2019 12:19

Керівництву та представниками Шульгинскої ОТГ наголошено на завданнях щодо створення посад інспекторів праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

Керівництву та представниками Шульгинскої ОТГ наголошено на завданнях щодо створення посад інспекторів праці

    09 вересня 2019 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області провела робочу зустріч із головою Шульгинської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ) Старобільського району та прийняла участь у черговій сесії відповідної ОТГ.

    У ході заходів було наголошено на основних завданнях, поставлених перед виконавчими органами рад щодо створення посад інспекторів праці в органах місцевого самоврядування для здійснення контрольної діяльності за дотриманням суб’єктами господарювання ОТГ законодавства з питань праці.

    Посадовець ГУ Держпраці довела до відома учасників сесії ОТГ повноваження інспекторів праці ОТГ, відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю в частині належного оформлення роботодавцями трудових відносин з працівниками, дотримання суб’єктами господарювання мінімальних гарантій для працівників, визначених державою, а також строків виплати заробітної плати. Було наголошено, що контрольні повноваження інспектора праці підтверджується службовим посвідченням встановленої Міністерством соціальної політики України форми, що видається Державною службою України з питань праці.

    Також було зазначено, що для виявлення неоформлених трудових відносин, рішення про проведення перевірки може бути прийнято на підставі інформації, отриманої зі ЗМІ та інших джерел, доступ до яких не обмежений законодавством.

    Увагу керівництва Шульгинської ОТГ та учасників сесії цієї ОТГ було звернуто на те, що неоформлені належним чином трудові відносини шкодять як державі, так і місцевим громадам, адже «тіньова» зайнятість призводить до ненадходження податків до місцевих бюджетів. А ці кошти могли б спрямовуватись на розвиток громад, підтримувати реалізацію програм соціально-економічного розвитку, охорони здоров’я, освіти, культури тощо.

Прочитано 387 раз Последнее изменение Вівторок, 10 Вересень 2019 12:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация