UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 05 Вересень 2019 07:27

Під контролем фахівців ГУ Держпраці проведено реверсування провітрювання гірничих виробок на шахті ім. Мельникова

Оцените материал
(7 голосов)

Під контролем фахівців ГУ Держпраці проведено реверсування провітрювання гірничих виробок на шахті ім. Мельникова

    Під контролем фахівців управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області днями у ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля», згідно плану, погодженого з командиром 2-го воєнізованого гірничорятувального загону, проведено практичне реверсування вентиляційного струменя повітря у підземних виробках, а також перевірка інших вентиляційних режимів, відповідно до плану ліквідації аварій.

    Переведення вентиляторних установок на реверсивний режим роботи виконано за 3 хвилини, що не перевищує нормативів, які вимагаються Правилами безпеки у вугільних шахтах. Тривалість реверсування вентиляційного струменя відповідала часу, необхідному для виведення на поверхню всіх підземних працівників, які можуть бути захоплені аварією. Витрата повітря, що проходить по виробкам у реверсивному режимі провітрювання становила більше ніж 60% від об’єму повітря, що проходить ними в нормальному режимі. При цьому вміст метану у кожній виробці не перевищував 2%.

    Практичне реверсування вентиляційного струменя у виробках шахт сприяє підготовленості шахт до своєчасного виконання робіт з ліквідації можливих аварійних ситуацій. 

 

Прочитано 367 раз Последнее изменение Четвер, 05 Вересень 2019 07:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация