UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 04 Вересень 2019 08:22

З працівниками Новопсковського райавтодору обговорено питання аналізу нещасних випадків на виробництві

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками Новопсковського райавтодору обговорено питання аналізу нещасних випадків на виробництві

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області (далі – Відділ) продовжено активну роботу з проведення превентивних заходів з працівниками суб’єктів господарювання області.

    Так, 02 вересня поточного року головний державний інспектор Відділу провів круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві» з керівництвом та працівниками Філії «Новопсковський райавтодор». В ході заходу головний державний інспектор Відділу надав присутнім наступну інформацію.

    Аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження.

    Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності. Під час навчання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    В свою чергу, директор Новопсковського райавтодору зазначив, що запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть в подальшому більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

    Наприкінці заходу інспектор Головного управління Держпраці у Луганській області звернувся до інженерно-технічних працівників підприємства із закликом активно проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворювань, підвищувати рівень безпеки й умов праці.

    Учасники круглого столу відзначили, що проблема формування превентивної культури охорони праці  на виробництві є нагальною та потребує постійної уваги як з боку державних органів, так і  з боку роботодавців. Було вирішено прийняти до уваги інформацію, озвучену під час круглого столу та використовувати її під час роботи із підтримки стану охорони праці підприємства на належному рівні.

 

Прочитано 394 раз Последнее изменение Середа, 04 Вересень 2019 08:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация