UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 23 Серпень 2019 10:44

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області долучились до відзначення Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України

Оцените материал
(6 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області долучились до відзначення Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України

    23 серпня у День Державного Прапору України та напередодні 28-річниці Незалежності України співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області долучилися до урочистих заходів, присвячених цим святам.

    Так, у м. Лисичанську керівники та співробітники Головного управління, Управління гірничого нагляду та Управління з питань праці взяли участь в урочистому мітингу та урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, які відбувались біля меморіального комплексу «Пам'ять».

    В той же час у м. Сєвєродонецьку співробітники Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки долучилися до проведення урочистої церемонії підняття Державного Прапора України біля будівлі Луганської обласної державної адміністрації. А згодом – у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на бульварі Дружби Народів.

    Після проведення цих заходів співробітники Головного управління Держпраці провели урочисті збори, присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Під час урочистого заходу перший заступник начальника Головного управління привітав усіх працівників Головного Управління з прийдешніми національними святами та побажав подальшої плідної праці на благо Батьківщини.

 

Прочитано 455 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Серпень 2019 11:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация