UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Серпень 2019 11:36

На зустрічі посадовця ГУ Держпраці з керівником Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею обговорено питання обізнаності ліцеїстів щодо їх трудових прав

Оцените материал
(0 голосов)

На зустрічі посадовця ГУ Держпраці з керівником Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею обговорено питання обізнаності ліцеїстів щодо їх трудових прав

    Питання трудових прав неповнолітніх є одними з пріоритетних напрямів в роботі Головного управлінні Держпраці у Луганській області. Відповідно до законодавства України для неповнолітніх громадян встановлені спеціальні умови та пільги в використанні праці. Основна частина неповнолітніх, які влаштовуються на роботу, на жаль, не обізнані щодо своїх прав.

    Для більшої обізнаності майбутніх працівників щодо їх трудових прав начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області зустрілась із керівником Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

    Під час зустрічі були обговорені питання щодо необхідності надання інформації для студентів, які у подальшому будуть влаштовуватись на робочі місця, для уникнення неправомірних дій зі сторони роботодавців та можливості відстоювати свої права.

   У відповідному закладі впроваджена організація навчально-виробничого процесу з елементами дуальної форми навчання, що має свої форми підготовки фахівців в практичній частині навчання на робочому місці. Також було узгоджено питання щодо надання такої інформації з початку навчального процесу у ліцеї.

 

Прочитано 259 раз Последнее изменение Середа, 21 Серпень 2019 11:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация