UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Серпень 2019 10:30

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

    Протягом тижня – з 14 по 21 серпня поточного року інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ. А саме:

  • в службах аварійно-відновлювальних робіт Марківського та Старобільського міжрайонних управлінь з експлуатації газового господарства та у КП «Білокуракине-комунсервіс» прочитано лекціїї на теми: «Роботи на висоті. Вимоги НПАОП 0.00.-1.30-01. Правила безпечної роботи з інструментом та пристроями»;
  • в Міловській газовій дільниці, КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та на ТОВ «Сєвєродонецький завод теплоізоляційних матеріалів» проведено семінари по темам: «Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ»; «Вимоги НПАОП 0.00.-1.30-01. Правила безпечної роботи з інструментом та пристроями»;
  • у ТОВ «Дінамік» проведено нараду на тему: «Роботи на висоті».

    Під час проведення зазначених превентивних заходів на піднаглядних відділу державного нагляду в газовому комплексі підприємствах також були розглянуті питання вимог ДБН В.2.5-20:2018 «Газопостачання» в частині прийому в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів систем газопостачання. А саме - відсутність в розділах будівельних норм будівельних паспортів, додатку на пуско-налагоджувальні роботи та інших вимог нормативно – правових актів.

    Також протягом тижня представниками відділу державного нагляду в газовому комплексі було надано 6 консультації в трьох консультаційних пунктах області та проведено дві позапланові перевірки. У Новопсковському РССТ перевірялось виконання вимог раніше виданого припису, а у ТОВ «ПАРУС» - стан безпеки систем газопостачання.  

    В подальшому продовжена робота з організації перевірок стану охорони праці та промислової безпеки та стану безпечної експлуатації систем газопостачання на виробничих об’єктах суб’єктів господарювання та проведення превентивних заходів направлення на поліпшення стану охорони праці та попередженню виникнення виробничого травматизму.

 

Прочитано 386 раз Последнее изменение Середа, 21 Серпень 2019 10:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация