UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 20 Серпень 2019 13:48

На підприємствах Луганщини тривають превентивні заходи з питань охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

На підприємствах Луганщини тривають превентивні заходи з питань охорони праці

    Протягом першої половини фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжили активну роботу з проведення превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Так, в період з 08 по 14 серпня було проведено 6 нарад, 7 семінарів та 1 лекція.

    Зокрема, 12 серпня з посадовими особами ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» була проведена нарада щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів.

    В ході наради інспектором ГУ Держпраці було зазначено, що під час холодного оброблення металів необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час холодного оброблення металів НПАОП 0.00-1.68-13. Ці Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час холодного оброблення металів, а саме: оброблення металів різанням (точіння, фрезерування, свердління, стругання) згинання, волочіння, пресування металів; холодне штампування металів; шліфування металів.

    Увага учасників заходу була звернута на те, що під час роботи на пресах необхідно систематично перевіряти кріплення штампів до преса, кріплення деталей штампів, стан захисних пристроїв, прочищати канали для змащення і виходу повітря щоб унеможливити випадки виробничого травматизму.

    Окрім цього, протягом звітного періоду з посадовими особами та працівниками НВП «Телсис», Лисичанського комунального підприємства «Завод залізобетонних виробів», ТОВ «Іджис-1», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» та інших підприємств були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інші важливі питання, які стосуються охорони праці на підприємстві.

    Також у період з 08 по 14 серпня тривали позапланові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у трансформаторній підстанції КП «Кремінський ВКГ», та у штампувальній дільниці ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод». Перевірки проводилися на підставі звернень керівників відповідних підприємств. Результати позапланових перевірок були оформлені в актах та приписах, виданих керівникам суб’єктів господарювання.

Прочитано 360 раз Последнее изменение Вівторок, 20 Серпень 2019 13:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация