UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 14 Серпень 2019 14:02

За участю фахівців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась учбова тривога на шахті «Привільнянська»

Оцените материал
(6 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась учбова тривога на шахті «Привільнянська»

    14 серпня 2019 року на ВП «Шахта Привільнянська» ПАТ «Лисичанськвугілля» під керівництвом фахівців технічної дирекції спільно з інспекторським складом відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена учбова тривога з умовної ліквідації пожежі у розвідувальному вентиляційному штреку пл.l1'. Згідно плану ліквідації аварії по цій позиції передбачено виклик підрозділів Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.

IMG d9d8edd079c50050e3b92f4efd554490 V

    Основною метою проведення учбової тривоги було:

  • перевірка підготовленості шахти, інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничорятувальної команди і робітників до спасіння людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків;
  • перевірка якості розробки заходів плану ліквідації аварій та його відповідності фактичному положенню в шахті;
  • перевірка системи інформування про хід рятувальних робіт і координацію дії осіб, що беруть участь у порятунку людей і ліквідації аварії;
  • перевірка оперативно-технічної готовності підрозділів 2-го воєнізованого гірничорятувального загону, який обслуговує ВП «Шахта Привільнянська».

    Після проведення учбової тривоги, фахівці, які спостерігали за діями учасників заходу, відзначили належний рівень підготовки інженерно-технічних працівників і членів допоміжної гірничорятувальної команди шахти в підготовці до порятунку людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків.

    Вжиті необхідні заходи щодо інформування та координації дій осіб, що беруть участь у порятунку людей і ліквідації аварії. Підрозділи 2-го воєнізованого гірничорятувального загону, як показали результати проведеного заходу, проявили оперативність та злагодженість і готові до порятунку людей та ліквідації можливої аварії.

 

Прочитано 489 раз Последнее изменение Четвер, 15 Серпень 2019 06:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация