UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 12 Серпень 2019 10:12

ГУ Держпраці інформує про перелік документів, необхідних для проходження періодичних медоглядів робітниками підприємств у 2020 році

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці інформує про перелік документів, необхідних для проходження періодичних медоглядів робітниками підприємств у 2020 році

    Згідно наказу МОЗ України від 21.05.2007р. № 246:

    1. Роботодавець організовує лабораторні дослідження   умов   праці   з визначенням   шкідливих   та   небезпечних   факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників   відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу з метою визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду і подає ці дані відповідній органу Держпраці.

    2. Щорічно подається заявка (форму можна скачати за посиланням, яке розташовано нижче цього матеріалу) до Головного управління Держпраці у Луганській області. За участю представника первинної профспілкової організації або уповноваженої працівниками особи визначають категорії працівників,   які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду та згідно протоколів лабораторно-інструментальних досліджень на робочих місцях складають Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду за формою, зазначеною у додатку 1.

    3. На підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають   попередньому   (періодичним)   медичному   огляду, роботодавець   складає у чотирьох примірниках поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам за формою, зазначеною у додатку 2 на паперовому та електронному носіях, узгоджує їх в Головному управлінні Держпраці у Луганській області. Один примірник списку залишається на підприємстві (у відповідальної за організацію медогляду посадової особи), другий надсилається до лікувально-профілактичного закладу, третій - до Головного управління Держпраці у Луганській області, четвертий - до робочого органу виконавчої дирекції Фонду.

    4. Погоджує план-графік проведення медичних оглядів з Головним управлінням Держпраці у Луганській області.

    5. За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформляє Заключний акт за результатами періодичного медичного огляду працівників (далі - Заключний акт) за формою, зазначеною у додатку 9, який складається у шести примірниках - один примірник залишається в лікувально-профілактичному закладі, який проводив   медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або вповноваженій працівниками особі, профпатологу, Головному управлінню Держпраці у Луганській області, робочому органу виконавчої дирекції Фонду.

Прочитано 1271 раз Последнее изменение Понеділок, 12 Серпень 2019 10:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация