UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 08 Серпень 2019 13:25

Співробітники ГУ Держпраці взяли участь у семінарі-навчанні у м. Києві

Оцените материал
(1 Голосовать)

Співробітники ГУ Держпраці взяли участь у семінарі-навчанні у м. Києві

    05 і 06 серпня 2019 року за участю заступника начальника Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки – начальника відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні та головного державного інспектора відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області взяли участь у семінарі-навчанні у м. Києві.

   Захід проводився у приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області. Темою семінару-навчання було «Державні будівельні норми В.2.5-20:2018 Газопостачання». Цей документ затверджено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та введені в дію з 01.07.2019 року. Зазначені норми встановлюють вимоги проектування при новому будівництві, реконструкції, капітальному ремонті та технічному переоснащенні наявних систем газопостачання, що забезпечують споживачів природним газом із надлишковим тиском не більше 1,2 МПа, а також скрапленими вуглеводневими газами із надлишковим тиском не більше 1,6 МПа.

    В ході семінару-навчання представником ПАТ «Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню, теплопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ України» - розробником ДБН, були доведені вимоги «ДБН В.2.5-20:2018 Газопостачання». Фахівці Державної служби України з питань праці звернули увагу присутніх на дотриманні Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та діючих законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

    Завдяки участі у цьому та подібних заходах співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області мають змогу підвищувати існуючий рівень знань, що стане їм у нагоді під час подальшої роботи.

Прочитано 295 раз Последнее изменение Четвер, 08 Серпень 2019 13:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация