UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 07 Серпень 2019 10:31

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками шахти «Тошківська»

Оцените материал
(6 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками шахти «Тошківська»

 

    07 серпня 2019 року інспектором відділу державного нагляду у вугільній галузі управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області був проведений круглий стіл з інженерно-технічними працівниками та електрослюсарями дільниці «Підйом» ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля».

    Під час проведення заходу його учасники розглянули низку питань щодо технічного обслуговування підйомних машин. Особливу увагу було приділено контролю за станом найважливіших елементів підйомної машини, таких як: елементи гальмівної системи, ланцюги електричних захистів та блокувань, елементи керування підйомною машиною, контрольні вимірювальні прилади, стволова сигналізація, системи змащення, контроль витрат головних канатів.

WP 20190807 09 13 22 Pro

    Також учасники круглого столу розглянули та обговорили інформацію щодо:

  • контролю стану підшипникових вузлів за допомогою методів вібраційних прискорень.
  • новітні методики неруйнівного ультразвукового та магнітно-порошкового контролю корінної частини  підйомної машини та складових частин гальмівної системи.
  • досвід інших шахт в модернізації електричної частини підйомною машинною з використанням комп’ютерних систем керування та контролю.

    Завдяки проведенню цього круглого столу, його учасники мали змогу  оновити та доповнити свої знання з обговорюваної теми, що стане їм у нагоді у подальшій роботі. 

Прочитано 352 раз Последнее изменение Середа, 07 Серпень 2019 10:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация