UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 31 Липень 2019 08:02

Під контролем фахівців ГУ Держпраці на шахтах ДП «Первомайськвугілля» проведено реверсування вентиляційного струменя

Оцените материал
(8 голосов)

Під контролем фахівців ГУ Держпраці на шахтах ДП «Первомайськвугілля» проведено реверсування вентиляційного струменя

   У липні-серпні 2019 року, перед узгодженням планів ліквідації аварій на ІІ півріччя 2019року, на шахтах ДП «Первомайськвугілля» згідно плану, узгодженого з командиром 2-го воєнізованого гірничорятувального загону під контролем фахівців Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області провадяться практичні реверсування вентиляційного струменя повітря у виробках, а також перевірка інших вентиляційних режимів відповідно до плану ліквідації аварії. Станом на 30 липня 2019р. практичне реверсування проведено на ВП «Шахта «Золоте» та ВП «Шахта «Карбоніт».

   Переведення вентиляторних установок на реверсивний режим роботи виконано за 6-9 хвилин, що відповідає вимога Правил безпеки. Тривалість реверсування вентиляційного струменя відповідала часу, який необхідний для виведення на поверхню всіх підземних працівників, які можуть бути захоплені аварією. Витрата повітря, що проходить по виробкам у реверсивному режимі провітрювання становила більше ніж 61% від об’єму повітря, що проходить ними в нормальному режимі. При цьому вміст метану у кожній виробці не перевищував 2%.

   Практичне реверсування вентиляційного струменя у виробках шахт сприяє підготовленості шахт до своєчасного виконання робіт з ліквідації можливих аварійних ситуацій.

 

Прочитано 344 раз Последнее изменение Середа, 31 Липень 2019 08:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация