UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 24 Липень 2019 07:42

На шахтах Луганщини триває профілактична робота в сфері промислової безпеки та охорони праці

Оцените материал
(4 голосов)

На шахтах Луганщини триває профілактична робота в сфері промислової безпеки та охорони праці

 

    Враховуючи попередній позитивний досвід сумісної роботи провідних спеціалістів ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» та фахівців ГУ Держпраці у Луганській області, згідно плану роботи Управління гірничого нагляду, з початку 2019р. ведеться невпинна профілактична робота в сфері промислової безпеки та охорони праці на вугледобувних підприємствах нашого регіону.IMG e07d6af081f8d3fff33385c3f14029ca V

    Інспекторським складом ГУ Держпраці у Луганській області, згідно графіку перевірок, наданого керівництвом ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», щомісячно проводяться позапланові перевірки дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на шахтах Луганської області, в ході яких виявляється та вирішується низка проблемних питань, які потребують особливої уваги та вивчення зі сторони керівництва шахт та ГУ Держпраці. 

    Так, за 6 місяців 2019р. за результатами сумісних перевірок стану охорони праці, інспекторами ГУ Держпраці застосовано заходи реагування у сфері державного нагляду до піднаглядних підприємств, а саме - направлено до Луганського окружного адміністративного суду шість позовів щодо призупинення експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення гірничих робіт, з яких вимоги трьох задоволено у повному обсязі, а ще 3 справи перебувають в провадженні.ержпраці.

    Окрім того, вже в липні місяці поточного року складено та направлено до суду ще дві справи по ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» (щодо заборони експлуатації підйомної машини 2Ц3,5х1,7 через граничну втрату перерізу сталі дротів головного канату людської кліті) та ВП «Шахта «Тошківська» ДП «Первомайськвугілля» (щодо зупинки перевезення працівників лівим розділом вантажно-людського стволу №14 у зв’язку з загрозою життю та здоров'ю людей).

    Таким чином створюються умови попередження виникнення травматизму та аварійності з негативними наслідками на піднаглядних шахтах. На даний час керівництвом ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» ведуться роботи з приведення стану виробничих об’єктів у відповідність до вимог нормативних актів з охорони праці.

Прочитано 480 раз Последнее изменение Четвер, 25 Липень 2019 13:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация