UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 19 Липень 2019 10:30

Відбулось засідання Громадської Ради при управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(5 голосов)

Відбулось засідання Громадської Ради при управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

   Нещодавно відбулось чергове засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» при управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області.

   На засідання були запрошені представники Луганського обласного Фонду соціального страхування (заступник начальника, фахівці Лисичанського міського відділення і Попаснянського районного відділення), Центральної міської лікарні ім. Титова міста Лисичанськ та фахівці і спеціалісти служб охорони праці шахт ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля».

   По першому питанню порядку денного розглянуто питання введення в дію з 01 липня 2019 року нового Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

   Під час обговорення були розглянуті питання, що стосуються своєчасності повідомлення про нещасний випадок та профзахворювання, строків їх розслідування та терміни складання і надсилання відповідних актів.

   За результатами розгляду запропоновано керівництву вугільних підприємств звернутися до Луганської обласної державної адміністрації з пропозиціями організувати засідання наради при Департаменті охорони здоров’я щодо можливості укладення трьохсторонньої угоди (Фонд соціального страхування, лікарні та підприємства) зі взаємодії при наданні якомога швидше медичної допомоги постраждалим від нещасного випадку на виробництві.

   По другому питанню порядку денного розглянуто стан виробничого травматизму допущенного в відокремлених підрозділах ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля». Відзначено що, рівень травматизму по ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» у порівнянні з аналогічним періодом минулого року знижено.

 

Прочитано 301 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Липень 2019 10:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация