UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 18 Липень 2019 12:31

З працівниками ТОВ «Сватівська олія» обговорено питання безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками ТОВ «Сватівська олія» обговорено питання безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів

    Згідно з Планом роботи відділу державного нагляду в газовому комплексі управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області інспекторським складом відділу постійно проводяться превентивні заходи за участю представників підприємств області. Так, нещодавно головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів з працівниками ТОВ «Сватівська олія» (м. Сватове) нараду на тему «Безпечна експлуатація димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків».

   В ході заходу інспектор довів до відома присутніх, що порушення правил безпеки системи газопостачання підвищує ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті. Також довів вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків, а саме:

    «Витяг з V.6. Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків (ПБСГ НПАОП 0.00-1.76-15)

    6.1. Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

    Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

    6.2. При газифікації житлових і громадських будинків, в яких встановлено прилади і апарати з відведенням продуктів згоряння в димоходи, власнику (балансоутримувачу та/або орендарю (наймачу)) необхідно забезпечити первинну перевірку та прочищення димових і вентиляційних каналів.

    6.3. Для димоходів і вентиляційних каналів, які знаходяться в зоні вітрового підпору, необхідно передбачати заходи, що запобігають перекиданню тяги в каналах.

    При нарощуванні димової труби за допомогою сталевого, керамічного або азбестоцементного патрубка труби утеплюють на всю довжину для запобігання утворенню конденсату».

    Наприкінці заходу інспектором були наведені приклади, та роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, та надання первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

    Під час проведення заходів на усіх підприємствах, де проводяться превентивні заходи, особлива увага приділяється підготовці системи газопостачання та опалення до опалювального осінньо-зимового періоду з метою забезпечення безпечної експлуатації підприємствами системи газопостачання в холодний період року.

 

Прочитано 339 раз Последнее изменение Четвер, 18 Липень 2019 12:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация