UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 18 Липень 2019 12:09

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, що надають стоматологічні послуги

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, що надають стоматологічні послуги

 

    Відповідно до частини 1статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» суб’єкти господарювання продовжують подавати письмові заяви до Головного управління Держпраці у Луганській області про здійснення заходів державного нагляду (контролю) за власним бажанням.

    Інспекторський склад відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області здійснює позапланові перевірки суб’єктів господарювання за власним бажанням, діяльність яких безпосередньо пов’язання з наданням послуг медичного характеру, а саме: послуг стоматологічного обслуговування населення Луганської області.

    Постійний контроль за дотриманням працівниками стоматологічних кабінетів вимог з охорони праці зазвичай покладено на директора суб’єкта господарювання. Проте кожний працівник особисто відповідає за свої дії, дотримання правил, інструкцій, наказів. Особлива увага у стоматологічному кабінеті звертається на колективні засоби захисту:

  • спеціальні конструкції для захисту апаратів;
  • захисні заземлення;
  • обладнання вентиляцію;
  • діелектричні килимки.

    Під час роботи персонал має бути забезпечений також і засобами індивідуального захисту: захисними щитками, гумовими рукавицями, непромокальними фартухами.

    У разі виникнення аварійної ситуації потрібно негайно повідомити відповідального за стан охорони праці.

    У разі виникнення пожежі медичний працівник має вимкнути подачу електроенергії. Якщо є необхідність, викликати протипожежну команду за номером «101» та розпочати ліквідацію пожежі первинними засобами пожежогасіння. У випадку враження людини електрострумом потрібно негайно перервати контакт між тілом постраждалого та джерелом електроструму, покласти постраждалого на спину, закинути йому голову назад, робити штучне дихання способом «з рота в рот» та закритий масаж серця.

   В ході перевірки головними державними інспекторами було наголошено, про додержання суб’єктами господарювання норм та правил з охорони праці при виконанні своїх посадових обов’язків.

Прочитано 378 раз Последнее изменение Четвер, 18 Липень 2019 12:15
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация