UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 18 Липень 2019 11:39

В ГУ Держпраці розглянули програми розвитку гірничих робіт по вугледобувним підприємствам області

Оцените материал
(2 голосов)

В ГУ Держпраці розглянули програми розвитку гірничих робіт по вугледобувним підприємствам області

 

    Відповідно до плану роботи в Головному управлінні Держпраці у Луганській області розглянуті матеріали щодо виконання планів розвитку гірничих робіт вугільних шахт ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» на 2019 рік за підсумками роботи в І півріччі.

    На розгляді були присутні:

  • від Головного управління Держпраці у Луганській області – начальник управління гірничого нагляду та фахівці управління;
  • від ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» - технічні директори, заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт та спеціалісти технічних, виробничих та енерго-механічних служб;
  • від Державної воєнізованої гірничорятувальної служби – заступник командира 2 воєнізованого гірничорятувального загону.

    Технічні директори надали звіти про показники виконання програми розвитку гірничих робіт вуглевидобувних підприємств та умов їх погодження за І півріччя 2019 року.

    При розгляді взято до уваги листи Державної служби з питань праці про тимчасове припинення вимог пунктів нормативно-правового акту з охорони праці, а також графіки усунення тривало діючих відступів від Правил безпеки у вугільних шахтах та заходи, які забезпечують безпеку робіт на час усунення відступів.

Прочитано 353 раз Последнее изменение Четвер, 18 Липень 2019 13:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация