UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 18 Липень 2019 11:13

Заступник начальника ГУ Держпраці взяв участь у нараді щодо забезпечення наповнення бюджету

Оцените материал
(0 голосов)

Заступник начальника ГУ Держпраці взяв участь у нараді щодо забезпечення наповнення бюджету

   Заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області взяв участь у нараді з питань забезпечення наповнення бюджету та погашення заборгованості з єдиного внеску, яка відбулась 16 липня 2019 року у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області.

   До порядку денного були внесені питання про стан погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також легалізація зайнятості та заробітної плати.

   На заході були обговорені питання щодо необхідності суворого дотримання роботодавцями законодавства України про працю, зокрема, в частині легального працевлаштування робітників, а також  на необхідності подальшої плідної співпраці між органами державної влади.

   Також зроблено наголос на необхідності продовження проведення роз'яснювальної роботи із всіма верствами населення, а також забезпечення реалізації заходів та повноважень, наданих чинним законодавством з метою наповнення бюджету та захисту прав працівників.

 

Прочитано 289 раз Последнее изменение Четвер, 18 Липень 2019 11:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация