UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Липень 2019 06:23

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку позапланових перевірок та превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку позапланових перевірок та превентивних заходів на підприємствах області

    Наприкінці минулого місяця – з 20 по 26 червня 2019 року інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено 4 позапланові перевірки, 4 наради, 2 семінари.

    З 20 по 21 червня проведено позапланову перевірку стану охорони праці у таборі «Смайл» Лисичанської ЗШ №2, з 25 по 26 червня проведено позапланові перевірки стану охорони праці у ТОВ «Троїцький масло-пресовий завод», у таборі «Magic camp» Лисичанської СШ №27, у таборі «Барвінок» Лисичанської СШ №13.

    20 червня проведена нарада за темою: «Утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються або обертаються» у ФОП Оридорога Т.М. (м. Рубіжне), семінар щодо правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт у НВП «Телсис» (м. Сєвєродонецьк).

    24 червня проведено семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у Лисичанському комунальному автотранспортному підприємстві № 032806 та нараду щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві УП ТОВ «ВІКО-Україна» (м. Кремінна).

    25 червня відбулась позапланова нарада у ТОВ «ВП «ДЕТАЛЬ ВАГОН» (м. Попасна) по темі: «Дотримання вимог роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища відповідно до ЗУ «Про охорону праці».

    26 організовано нараду на тему «Дотримання правил безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах вище 1кВ» у Колективному фермерському господарстві «Вікторія» (смт. Троїцьке).

   За підсумками превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, були ухвалені рішення про необхідність подальшого дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці.

 

Прочитано 390 раз Последнее изменение Четвер, 04 Липень 2019 06:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация