UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Липень 2019 05:07

Захист трудових прав, забезпечення соціальних гарантій працівників та зменшення рівня виробничого травматизму на особливому контролі Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

Захист трудових прав, забезпечення соціальних гарантій працівників та зменшення рівня виробничого травматизму на особливому контролі Держпраці

 

    За участю представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, начальників територіальних органів Держпраці та державних підприємств, що входять до сфери управління Держпраці, у Дніпрі відбулось  засідання колегії Державної служби України з питань праці. Вів засідання Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

    Вітаючи присутніх на початку зібрання, він підкреслив: «Уряд наділив службу широкими повноваженнями щодо нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю, надав ефективний механізм виявлення незадекларованої праці, щоб захистити трудові права і забезпечити соціальні гарантії працівників, а тому й вимагає від нас відповідної максимальної віддачі. На особливому контролі були і залишаються питання виробничого травматизму та подальша робота у напряму його зменшення».

WhatsApp Image 2019 07 03 at 12.07

    В ході роботи учасники денного засідання колегії проаналізували стан державного нагляду, промислової безпеки та охорони праці на підприємствах вугільної промисловості та застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сфері  котлонагляду та підіймальних споруд з урахуванням змін у законодавстві.

    Розглядаючи підсумок роботи територіальних органів Держпраці в частині  здійснення державного контролю щодо своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати, на колегії заслухали представників  підприємств Дніпропетровської області, які мають заборгованість з виплати заробітної плати. Так, про причини її виникнення доповіли керівники Приватного акціонерного товариства «Дніпровський завод мінеральних добрив», державного підприємства «Токівський гранітний кар’єр», публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський трубний завод».

    На засіданні обговорили заходи державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, їх вплив на стан виробничого травматизму в галузях національної економіки у І півріччі 2019 року та заслухали керівників підприємств, на яких сталися нещасні випадки.

     На завершення зібрання посадовці затвердили проект Плану роботи колегії Державної служби України з питань праці на IІ півріччя 2019 року.

http://dsp.gov.ua/zakhyst-trudovykh-prav-zabezpechennia-sotsialnykh-harantii-pratsivnykiv-ta-zmenshennia-rivnia-vyrobnychoho-travmatyzmu-na-osoblyvomu-kontroli-derzhpratsi/

Прочитано 285 раз Последнее изменение Четвер, 04 Липень 2019 05:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация