UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 03 Липень 2019 12:06

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками Марківського МРУЕГГ

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками Марківського МРУЕГГ

    Відділ державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує про проведення протягом тижня – з 26 червня по 03 липня ряду превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ.

    Так, 02 липня інспектором відділу було проведено нараду з працівниками служби охорони праці Марківського міжрайонного управління експлуатації газового господарства, в ході якої були обговорені такі теми: «Стан охорони праці на підприємстві», «Травматизм та професійні захворювання на виробництві», «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків».

    Учасники наради обговорили актуальні питання щодо підтримки на належному рівні охорони праці підприємства, заслухали деякі статистичні данні щодо виробничого травматизму в області та поспілкувалися з питань профілактики професійних захворювань. Під час заходу були оновлені знання його учасників щодо основних правил експлуатації димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

    Також під час зустрічі були порушені питання вимог нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві та нових Державних будівельних норм В.2.5-20:2018 Газопостачання, що прийшли на заміну ДБН В.2.5-20-2001 та набрали чинності 01.07.2019 року.

    В ходи дискусії з представниками спеціалізованого підприємства газового господарства відбулось жваве обговорено ряду важливих питань в частині проектування, будівництва та експлуатації об’єктів систем газопостачання житлових та громадських будівель, проведено аналіз по ряду змін в законодавстві на початковій стадії проектування та будівництва, а також вимог передпускових та пуско-налагоджувальних робіт. За результатами наради кожен з учасників мав змогу висказати власну думку з приводу проблемних питань галузі та шляхи їх вирішення, а також про основні можливі ризики, з якими зтикаються працівники управління.

    Окрім цієї наради, протягом звітного періоду інспекторами відділу було проведено наступні заходи:

  • наради в службі охорони праці Старобільського МРУЕГГ та у ТОВ «Сватівська олія» на теми: Стан охорони праці на підприємстві. Травматизм та професійні захворювання на виробництві», «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків»;
  • круглий стіл в КЗСРНД «Сватова Лучка» на тему: «Аналіз нещасних випадків на виробництві»;
  • семінар в КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» на тему: Вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт (у відповідності до Правил безпеки систем газопостачання)»;
  • лекція в ТОВ «КЛАРІАНТ Україна» на тему: «Вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт (у відповідності до Правил безпеки систем газопостачання)»;
  • 6 консультацій в трьох консультаційних пунктах області;
  • позапланові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки в КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», Марківському комунальному підприємству «Марківський комунальник».

    В подальшому інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі продовжена активна робота з організації проведення превентивних заходів та позапланових перевірок на підприємств області, направлення на поліпшення стану охорони праці та попередження виникнення виробничого травматизму.

 

Прочитано 596 раз Последнее изменение Середа, 03 Липень 2019 12:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация