UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 03 Липень 2019 05:09

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у нараді щодо безпеки праці під час збирання зернових та зернобобових культур

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у нараді щодо безпеки праці під час збирання зернових та зернобобових культур

    02 липня 2019р. головний державний інспектор відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області взяв участь у нараді Управління агропромислового розвитку Сватівської районної державної адміністрації, темою якої було «Безпека праці під час збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарствами району».

    Під час наради обговорено заходи з попередження виробничого травматизму на сільськогосподарських підприємствах району та виконання засад НПАОП 01.0-1.02-18 «ПРАВИЛА охорони праці у сільськогосподарському виробництві». В ході заходу інспектор ГУ Держпраці звернув увагу присутніх на наступні вимоги безпеки під час збирання зернових, зернобобових та круп’яних культур:

  1. Під час роботи в полі та пересування дорогами на зернозбиральному комбайні дозволено перебувати лише комбайнеру та помічнику комбайнера.
  2. Запасні ножі збиральних машин треба зберігати у дерев’яних чохлах у польовому стані.
  3. Перебувати на сільськогосподарській техніці, а також на полі, де проводяться роботи, людям, які не беруть участі у виконанні технологічного процесу, заборонено.
  4. Не дозволяється перебування працівників у кузові автомашини або тракторного причепа під час заповнення їх технологічним продуктом, а також під час транспортування продукту до місця складування.
  5. Комбайни мають бути забезпечені дерев’яними лопатами для проштовхування злежаного зерна у бункерах до вивантажувального шнека.
  6. Збиральні машини мають бути забезпечені дерев’яними підкладками для встановлення домкрата та башмаками під колеса.
  7. Під час пересування вивантажувальні шнеки та інші робочі органи збиральних машин мають бути переведені в транспортне положення. Переміщення сільськогосподарської техніки дорогами здійснюється відповідно до вимог Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 (далі - Правила дорожнього руху).
  8. Відпочинок працівників у полі дозволено тільки в спеціально відведених місцях, які обладнуються добре помітними віхами вдень і освітленими ліхтарями в темний період доби. Не дозволено відпочивати під машинами, в кабіні машини під час роботи двигуна, серед поля, у копицях тощо.

Прочитано 620 раз Последнее изменение Середа, 03 Липень 2019 05:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация