UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 02 Липень 2019 06:07

Фахівцями ГУ Держпраці прийнято участь у семінарі для роботодавців Троїцького району

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці прийнято участь у семінарі для роботодавців Троїцького району

    26 червня посадовими особами управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийнято участь у семінарі , який відбувся в Троїцькому районному центрі зайнятості на тему «Дотримання вимог законодавства про працю України з метою посилення співпраці з роботодавцями, яка спрямована на легалізацію ринку праці». В заході прийняли участь 17 роботодавців Троїцького району, в тому числі п’ять фізичних осіб-підприємців.

   В ході заходу фахівці управління з питань праці звернули увагу присутніх на питання захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій працівників, належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування. Окрему увагу приділено видам відповідальності за порушення законодавства про працю та розміру штрафних санкцій у випадку виявлення порушень трудового законодавства.

    Наприкінці семінару співробітники Головного управління Держпраці надали відповіді на додаткові питання присутніх. Завдяки проведенню цього заходу його учасники мали змогу отримати роз’яснення на актуальні питання щодо законодавства про працю та обговорили низку проблем, одна з яких легалізація зайнятості.

 

Прочитано 521 раз Последнее изменение Вівторок, 02 Липень 2019 06:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация