Искать


 

Четвер, 17 Березень 2016 12:09

ГУ Держпраці у Луганській області інформує про відкриття консультаційних пунктів на шахтах області

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці у Луганській області інформує про відкриття консультаційних пунктів на шахтах області

         Пріоритетним напрямком діяльності територіальних органів Держпраці та завданням про подальше вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообовʼязкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсації, надання соціальних послуг та інших видів соціального забезпечення, заходів з попередження виробничого травматизму, є проведення роз’яснювальної, профілактичної, консультативної роботи серед аудиторії на рівні кожного регіону та кожного підприємства.

         На виконання наказу Головного управління Держпраці у Луганській області від 09.03.2016р. №35 в Управлінні гірничого нагляду створений інформаційно – консультаційний пункт з питань охорони праці та промислової безпеки.

         З метою проведення серед аудиторії на рівні кожного підприємства організаційної та методичної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки, пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та позитивного досвіду відносно профілактики аварій, виробничого травматизму і професійних захворювань створено 8 інформаційно – консультаційних пунктів на кожному піднаглядному вугільному підприємству ДП «Первомайськвугілля» (ВП «Шахта «Золоте», ВП «Шахта «Карбоніт», ВП «Шахта «Гірська», ВП «Шахта «Тошківська») і ПАТ «Лисичанськвугілля» (ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова», ВП «Шахта «Новодружеська», ВП «Шахта «Привільнянська», ВП «Шахта ім. Г.Г. Капустіна»).  

Прочитано 674 раз Последнее изменение Четвер, 17 Березень 2016 12:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация