Искать


 

П'ятница, 11 Березень 2016 14:13

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій»

10 березня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області провели лекції на тему «Профілактика грипу та ГРВІ на підприємстві» у ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій».  

До відома присутніх було доведено, що грип – заразлива хвороба, що викликається різними видами вірусів.

Доля невиходу на роботу у зв'язку із захворюваннями грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями складає в середньому 15 – 18 відсотків по відношенню до загальної кількості днів непрацездатності робітників і службовців.

При кашлі, чханні і навіть при розмові хворого вірус потрапляє в навколишнє повітря, а з повітрям – в дихальні шляхі здорової людини. Протягом певного періоду хвороба може передаватися через забруднені руки, посуд. Тому при контакті хворих із здоровими, особливо при великій скупченості людей, наприклад, в різноманітних службових приміщеннях, можливе широке поширення інфекцій.

У періоди спалахів грипу особливо важливо, щоб медпрацівники, закріплені за підприємством, постійно і систематично вели спостереження за санітарним станом службових приміщень: їх провітрюванням під час перерв та обов'язковим вологим прибиранням. Слід проводити санітарно-освітню роботу серед працівників та уникати скупченості і тісноти в приміщеннях підприємства.

 

 

Прочитано 751 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация