Искать


 

Середа, 09 Березень 2016 13:57

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з питань безпечної організації весняно-польових робіт у Сватівському районі

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з питань безпечної організації весняно-польових робіт у Сватівському районі

03 березня фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку спільно з органами виконавчої влади було проведено розширену нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань безпечної організації та проведення весняно-польових робіт в Сватівському районі.

З доповіддю на нараді виступив начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Хорошун О.П., який довів до відома присутніх на нараді керівників сільськогосподарських підприємств основні вимоги нормативних та законодавчих актів з охорони праці під час проведення весняно-польових робіт.

Керівникам сільськогосподарських підприємств для недопущення виробничого травматизму в період проведення весняно-польових робіт було запропоновано розробити необхідні для цих цілей заходи.

Розроблені відділом державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку рекомендаційні листи, щодо дотримання техніки безпеки під час проведення весняно-польових робіт були надані присутнім після закінчення наради.

Також була надана інформація про відкриття в районі для надання консультацій з питань охорони праці - консультаційного пункту.

Прочитано 730 раз Последнее изменение Середа, 09 Березень 2016 17:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация