Искать


 

Середа, 09 Березень 2016 13:51

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з питань безпечної організації весняно-польових робіт у Кремінському районі

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з питань безпечної організації весняно-польових робіт у Кремінському районі

25 лютого Головним управлінням Держпраці у Луганській області, відділом державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку спільно з Кремінською РДА було проведено розширену нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань безпечної організації та проведення весняно-польових робіт в Кремінському районі.

З доповіддю на нараді виступив начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Хорошун О.П., який довів до відома присутніх на нараді керівників сільськогосподарських підприємств основні вимоги нормативних та законодавчих актів з охорони праці під час проведення весняно-польових робіт.

Було наголошено, що з початком проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних із посівною компанією. Зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, у тому числі за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби, тощо. Цей травмонебезпечний період в сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтування безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

Керівникам сільськогосподарських підприємств для недопущення виробничого травматизму в період проведення весняно-польових робіт було запропоновано розробити необхідні для цих цілей заходи.

Розроблені відділом державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку рекомендаційні листи, щодо дотримання техніки безпеки під час проведення весняно-польових робіт були надані присутнім після закінчення наради.

Також була надана інформація про відкриття в районі консультаційного пункту для надання консультацій з питань охорони праці.

 

 

Прочитано 654 раз Последнее изменение Середа, 09 Березень 2016 17:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация