Искать


 

П'ятница, 04 Березень 2016 18:11

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду на ТОВ «НПВ «Зоря»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду на ТОВ «НПВ «Зоря»

На минулому тижні фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області провели спільну нараду на ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» за темою: «Стан виробничого травматизму на піднаглядових підприємствах

Нарада проводилась в актовому залі адміністративного корпусу підприємства за участю представників ТОВ «НВП «Зоря», споріднених підприємств галузі - ТОВ «Перше хімічне об’єднання», РКХЗ «Зоря», які знаходяться на одному промисловому майданчику з ТОВ «НВП «Зоря». Представниками відділу державного нагляду в хімічній промисловості ГУ Держпраці та відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Рубіжне під час наради були доведені до присутніх питання виробничого травматизму в галузі в місті Рубіжне за минулий рік та за січень-лютий 2016 року. Також під час наради оприлюднена інформація щодо профілактики травматизму, здійснення страхових виплат, проведення конкурсу дитячого малюнку, стану охорони праці на підприємстві, обов’язків працівників з охорони праці.

Наприкінці наради фахівцями ГУ Держпраці була надана консультація з безпеки виконання робіт та промислової безпеки для працівників підприємства.


 

 

Прочитано 750 раз Последнее изменение П'ятница, 04 Березень 2016 18:15
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация