Искать


 

Четвер, 03 Березень 2016 12:37

Фахівці ГУ Держпарці провели заходи з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпарці провели заходи з охорони праці на підприємствах області

На минулому тижні співробітники Головного управління Держпарці у Луганській області, відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами провели декілька заходів з охорони праці на підприємствах області.

 

24 лютого була проведено семінар-нарада з працівниками Колективного Підприємства СУ-52 «Термоізоляція» з питання «Створення та функціонування колегіальних консультативно – дорадчих органів при територіальних органах Держпраці – Рад фахівців служб охорони праці підприємств котлонагляду та будівельної галузі. Дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт».

 

25 лютого за зверненням відокремленого підрозділу «Навчально-курсовий комбінат» ПАТ «Лисичанськвугілля» інспектор ГУ Держпраці прийняв участь в роботі комісії по прийняттю іспитів у працівників, які пройшли навчання з професії «Машиніст (кочегар) котельної».

 

26 лютого за зверненням підприємства Відокремлений Підрозділ «Луганська Теплова Електрична Станція» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЄК Східенерго» інспекторами ГУ Держпраці прийнято участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства ВП «Луганська Теплова Електрична Станція» ТОВ «ДТЄК Східенерго» м. Щастя, які пройшли практичне навчання у навчально-виробничому центрі ТОВ «ДТЕК Східенрго».

 

Прочитано 783 раз Последнее изменение Четвер, 03 Березень 2016 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация