Искать


 

Вівторок, 01 Березень 2016 14:02

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

29 лютого фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прочитали лекцію у товаристві з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод».

Під час заходу було висвітлено одразу дві теми.

Перша частина лекції була присвячена питанням профілактику грипу та ГРВІ на підприємстві.

До відома присутніх було доведено, що грип – заразлива хвороба, що викликається різними видами вірусів.

Доля невиходу на роботу у зв'язку із захворюваннями грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями складає в середньому 15 – 18 відсотків по відношенню до загальної кількості днів непрацездатності робітників і службовців.

При кашлі, чханні і навіть при розмові хворого вірус потрапляє в навколишнє повітря, а з повітрям - в дихальні шляхі здорової людини. Протягом певного періоду хвороба може передаватися через забруднені руки, посуд. Тому при контакті хворих із здоровими, особливо при великій скупченості людей, наприклад, в різноманітних службових приміщеннях, можливе широке поширення інфекцій.

У періоди спалахів грипу особливо важливо, щоб медпрацівники, закріплені за підприємством, постійно і систематично вели спостереження за санітарним станом службових приміщень: їх провітрюванням під час перерв та обов'язковим вологим прибиранням. Слід проводити санітарно-освітню роботу серед працівників та уникати скупченості і тісноти в приміщеннях підприємства.

Темою другої частині лекції було надання першої медичної допомоги при кровотечах.

Слухачам була надана вичерпна інформація щодо специфіки першої медичної допомоги при різних видах кровотеч: - артеріальних, - венозних, - капілярних, - внутрішніх та легеневих.

 

Прочитано 732 раз Последнее изменение Вівторок, 01 Березень 2016 14:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация