Искать


 

Вівторок, 01 Березень 2016 11:44

Співробітники ГУ Держпраці провели семінар у КВФ ТОВ «ТАНА»

Оцените материал
(0 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці провели семінар у КВФ ТОВ «ТАНА»

25 лютого співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області провели семінар для працівників виробничо-комерційної фірми товариства з обмеженою відповідальністю «ТАНА» (м.Сєвєродонецьк) на тему «Організація системи управління охороною праці на підприємстві».

Під час проведення заходу були розглянути питання сучасних підходів щодо побудови системи управління охорони праці на підприємстві з використанням моделей СУОП з Державним стандартом України OHSAS 18001:2010, розробленим на основі міжнародного стандарту. Дана модель охоплює політику у сфері якості, планування, запроваджування та функціонування, перевіряння, аналізування з боку керівництва стану охорони праці та ґрунтується на ідентифікації небезпек, оцінювання ризиків, визначення заходів безпеки.

Розробка системи управління охорони праці з використанням моделей СУОП з ДСТУ OHSAS 18001:2010 призначена забезпечувати охорону життя, здоров’я та безпеку працівників, персоналу підрядника, інших осіб на підприємстві. Під час проведення семінару була розглянута загальна модель СУОП КВФ ТОВ «ТАНА» згідно з ДСТУ OHSAS 18001:2010.

Інформація, оприлюднена під час семінару, стане гарною допомогою під час заходів з поліпшення охорони праці на даному підприємстві.

 

 

Прочитано 698 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация