Искать


 

Понеділок, 29 Лютий 2016 08:35

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у КП «Лисичанський Шляхрембут»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прочитали лекцію у КП «Лисичанський Шляхрембут»

26 лютого фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прочитали лекцію у КП «Лисичанський Шляхрембут» на тему «Профілактика грипу та ГРВІ на підприємстві».

Грип - заразлива хвороба, що викликається різними видами вірусів.

Доля невиходу на роботу у зв'язку із захворюваннями грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями складає в середньому 15 – 18 відсотків по відношенню до загальної кількості днів непрацездатності робітників і службовців.

При кашлі, чханні і навіть при розмові хворого вірус потрапляє в навколишнє повітря, а з повітрям - в дихальні шляхі здорової людини. Протягом певного періоду хвороба може передаватися через забруднені руки, посуд. Тому при контакті хворих із здоровими, особливо при великій скупченості людей, наприклад, в різноманітних службових приміщеннях, можливе широке поширення інфекцій.

У періоди спалахів грипу особливо важливо, щоб медпрацівники, закріплені за підприємством, постійно і систематично вели спостереження за санітарним станом службових приміщень: їх провітрюванням під час перерв та обов'язковим вологим прибиранням. Слід проводити санітарно-освітню роботу серед працівників та уникати скупченості і тісноти в приміщеннях підприємства.

Своєчасне впровадження профілактичних заходів на підприємстві дозволить значно скоротити кількість хворих робітників, а отже, зберегти роботу закладу у нормальному режимі.

 

Прочитано 707 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Лютий 2016 08:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация