Искать


 

Понеділок, 29 Лютий 2016 08:31

25 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(5 голосов)

25 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області

25 лютого відбулося засідання колегії Головного управління Держпарці у Луганській області. Участь у колегії взяли начальники управлінь, відділів, завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління Держпраці у Луганській області.

Під час засідання було обговорено результати роботи Головного управління Держпраці у Луганській області у 2015 році та завдання про подальше вдосконалення діяльності у таких сферах: промислова безпека, охорона праці, гігієна праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших. Також проаналізовано результати здійснення Головним управлінням державного нагляду з питань оплати праці.

Окрім аналізу результатів роботи у 2015 році, під час засідання колегії було встановлено пріоритетний напрямок роботи у 2016 році: організація проведення превентивних заходів, спрямованих покращення стану охорони праці на підприємствах області, зниження рівня заборгованості з виплати заробітної плати та рівня нелегальної зайнятості.

 

Прочитано 719 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Лютий 2016 08:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация