Искать


 

П'ятница, 26 Лютий 2016 12:17

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів у містах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів у містах області

      Протягом тижня інспекторським складом Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в АПК, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку була подовжена робота стосовно превентивних заходів на піднаглядних підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

       Відповідно до плану роботи інспекторським складом відділу проведено 6 семінарів на наступних підприємствах:

- ДП «Новоайдарське Лісомисливське господарство». Тема: «Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення лісозаготівельних робіт»;

- Кремінський ДЛМГ. Тема: «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт»;

- Філія «Сватівський райавтодор». Тема: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті»;

Також були проведені семінари на теми, пов’язані з питаннями дотримання умов охорони праці серед учнів таких професійно-технічних закладів освіти:

- Сєверодонецький професійний ліцей, м. Сєвєродонецьк. Тема: «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх».

- Професійнотехнічний ліцей, м. Лисичанськ. Тема: «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх».

- Лисичанське медичне училище, м. Лисичанськ. Тема: «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх».

        Протягом тижня окрім семінарів, було проведено три перевірки знань з питань дотримання умов з охорони праці:

- «Луганський експертно-технічний центр держпраці» робота у складі комісії. Перевірено знань з питань дотримання умов з охорони праці – 57 осіб;

- КП «Жек№8», м. Лисичанськ – підтвердження ІІІ групи допуску до роботи в електроустановках напругою до 1000В електрику ЖЕК№8;

- робота у складі комісії при проведенні державної кваліфікаційної атестації у Лисичанському професійному гірничо-промисловому ліцею, м. Лисичанськ з професій «Електрослюсар підземний» та «Машиніст електровоза».

        

Прочитано 676 раз Последнее изменение П'ятница, 26 Лютий 2016 12:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация