Искать


 

Четвер, 25 Лютий 2016 12:18

На Луганщині відбувся І етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Оцените материал
(2 голосов)

На Луганщині відбувся І етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

24 лютого відбулося засідання журі Головного управління Держпраці у Луганській області першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2016 році, який відбувся у Луганській області.

У складі журі прийняли участь представники ГУ Держпраці, Лисичанської дитячої школи мистецтв №1, Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України, управління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Луганській області та дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Лисичанську.

У Конкурсі прийняли участь малюнки дітей з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватове, Гірське, смт. Новотошківське та інших населених пунктів Луганської області.

Під час засідання журі з представлених робіт було одібрано п’ять найкращих:

«Безпека життя», автор Ляхова С., «Хіміки», автор Кізенко Дарина, «Головне – безпека», автор Карепанова Катерина, «Безпечна праця – запорука життя і здоров’я» автор Москаленко Діана, «Охорона праці на будівництві», автор Дахно Ольга.

Ці роботи візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Головне управління Держпарці у Луганській області вітає переможців першого етапу конкурсу та висловлює подяку всім учасникам конкурсу.

 

 

 

 

 

Прочитано 769 раз Последнее изменение Четвер, 25 Лютий 2016 12:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация