UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 23 Листопад 2018 11:39

Посадовець ГУ Держпраці прийняв участь у навчанні щодо боротьби з небезпеками в гірничій справі

Оцените материал
(8 голосов)

­­­Посадовець ГУ Держпраці прийняв участь у навчанні щодо боротьби з небезпеками в гірничій справі

    Нещодавно начальник Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області взяв участь у навчанні, яке проводилось в Головному гірничому інституті міста Катовіце (Польща) в рамках проведення заходів Міжнародної організації праці.

   В навчанні також приймали участь працівники Управлінь гірничого нагляду і відділів державного нагляду у вугільній галузі та гірничорудної промисловості з 6 областей України, а також працівники центрального апарату Держпраці.

    Основною темою навчання була боротьба з небезпеками в гірничій справі і роль гірничотехнічних інспекторів у створенні культури безпеки праці. Лекції проводились як фахівцями Головного гірничого інституту, так і фахівцями окружного гірничого управління Вищого управління гірничого нагляду.

    В процесі навчання його учасники розглянули питання щодо ролі Вищого управління гірничого нагляду у підвищенні рівня обізнаності по безпеці і гігієні праці серед співробітників гірничодобувних компаній, діяльності гірничого нагляду в Польщі, технічних небезпек і вплив людського фактору, втрати стійкості гірничих виробок, ранніх ознак самозаймання вугілля, небезпеки по виділенню метану в шахтах, попередження гірничих ударів, небезпеки по вугільному пилу, провітрювання шахт та інші.

IMG 20181108 133051

   IMG 20181107 111409 Також навчальна група відвідала досвідну шахту «Барбара» Головного гірничого інституту, де їм демонстрували вибух вугільного пилу в обмеженому просторі, способи гасіння метану, що горить у виробці, вибух метану при фрикційному іскрінні, методи випробування вибухових речовин та засобів ініціювання.

    Одним з днів стало підземне відвідування виїмкової дільниці шахти «Зимовіт», де було на практиці показано спосіб відпрацювання пласта, засоби механізації в очисному забої, організацію робіт в лаві, спосіб охорони примикаючих виробок, транспортування вугілля.

    По закінченню навчання були проведені іспити та видана відповідна довідка про закінчення курсів.    

 

Прочитано 187 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Листопад 2018 12:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация