UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Листопад 2018 14:09

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

 

    З 15 по 21 листопада 2018 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпек відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Зокрема, 21 листопада працівникам ТОВ «Листрансмаш» була проведена лекція щодо правил охорони праці під час штампувальних робіт. Розпочинаючи захід, інспектор ГУ Держпраці зазначив, що під час виконання штампувальних робіт необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час холодного оброблення металів НПАОП 0.00-1.68-13.

   В ході основної частини наради фахівці ГУ Держпраці у Луганській області надали присутнім наступну інформацію. Подавання заготовок у штамп і видалення відштампованих деталей і відходів зі штампа вручну дозволяється за наявності на пресі ефективних захисних пристроїв (дворуке включення, фотоелементний захист, огородження небезпечної зони преса) або при застосуванні штампів безпечної конструкції, висувних або відкидних матриць, зблокованих із ввімкненням преса. У штампах з напрямними колонками повинно блокуватися сходження напрямних втулок з колонок під час підйому повзуна. Застосування випадкових шайб і прокладок під час кріплення штампів не дозволяється. Установлення декількох пружин у штампах в наборі по висоті без центрувальних елементів, які запобігають зсуванню пружин, не дозволяється.

     Видалення застряглих у штампі деталей і відходів необхідно виконувати відповідними пристроями (гачками, щітками) при вимкненому пресі. Змащування штампів необхідно виконувати за допомогою спеціальних пристосувань (ручних розбризкувачів або стаціонарних пристроїв для змазування) для запобігання потраплянню рук працівника у небезпечну зону.

    Під час роботи на пресах необхідно систематично перевіряти кріплення штампів до преса, кріплення деталей штампів, стан захисних пристроїв, прочищати канали для змащення і виходу повітря.

    Також інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні з метою підвищення рівня охорони праці на підприємствах області були проведені семінари та наради з посадовими особами та працівниками  ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод», ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», ТОВ «Сватівський завод експериментального лиття» .

    Під час проведення зазначених превентивних заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

Прочитано 248 раз Последнее изменение Середа, 21 Листопад 2018 14:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация