Искать


 

П'ятница, 19 Лютий 2016 11:30

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах Луганської області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах Луганської області

Протягом тижня інспекторським складом Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті, і у зв’язку була продовжена активна робота стосовно превентивних заходів на підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

Відповідно до розпорядження Головного управління Держпраці у Луганській області від 11.01.2016р. № 01 та плану роботи відділу були проведені наступні заходи.

Проведено 5 семінарів: Приватне підприємство «Дись Ю.М.». Тема: Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті.

МКП «Марківський комунальник» Тема: Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті. 

КУ Біловодське РТМО Семінар-нарада. Тема: Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском». 

КУ «Сватівське РТМО» Семінар-нарада. Тема: Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.» 

КП «Агродорстрой Семінар-нарада. Тема: Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті

Була надана консультація згідно листа центральної міської лікарні м.Лисичанська щодо роз’яснення положень типової інструкції водіїв спеціальних автомобілів (швидка допомога).

Також інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у перевірці знань з питань дотримання умов з охорони праці: у Лисичанському професійному будівельному ліцеї у складі комісії при проведенні державної кваліфікаційної атестації та у КП «ЖЕК №1» м. Лисичанська при підтвердженні ІІІ групи допуску до роботи в електроустановках напругою до 1000 В електрику підприємства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 689 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Лютий 2016 11:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация