UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Жовтень 2018 12:03

Заступник начальника ГУ Держпраці у Луганській області взяв участь у спільній нараді щодо легалізації найманої праці

Оцените материал
(0 голосов)

Заступник начальника ГУ Держпраці у Луганській області взяв участь у спільній нараді щодо легалізації найманої праці

    05 вересня 2018р. Уряд схвалив розпорядження №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Цим розпорядженням передбачено проведення Держпраці спільно з Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 року комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

    З метою забезпечення виконання доручень Уряду щодо легалізації найманої праці, посилення контролю, вжиття невідкладних заходів з детінізації заробітних плат та для організації і координації роботи органів Держпраці та ДФС вже проведено та наразі тривають ряд відповідних заходів.

    Так, нещодавно була проведена спільна нарада між керівниками Головного управління Держпраці у Луганській області, Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, директором департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, начальником управління праці та зайнятості населення департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації під голуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань.

    Під час проведення наради були обговорені питання легалізації найманої праці, вжиття заходів щодо посилення контролю з детінізації заробітної плати та проведення спільних дій спрямованих на інформаційно-роз’яснювальну роботу в частині спільного відвідування роботодавців (відповідно до пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

 

Прочитано 226 раз Последнее изменение Четвер, 04 Жовтень 2018 12:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация