UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Жовтень 2018 12:04

Під час наради в Новопсковський РДА за участю заступника начальника ГУ Держпраці обговорено ряд питань трудового законодавства

Оцените материал
(0 голосов)

Під час наради в Новопсковський РДА за участю заступника начальника ГУ Держпраці обговорено ряд питань трудового законодавства

    Заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області 03 жовтня 2018 року в Новопсковській районній державній адміністрації прийняв участь у спільній нараді на виконання розпорядження Прем’єр-міністра України В. Гройсмана щодо проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

    Також у заході прийняли участь представники Пенсійного фонду України в Луганській області, Державної фіскальної служби у Луганській області, центру зайнятості у Луганській області, Національної поліції в Луганській області та об’єднаних територіальних громад.

    В ході наради роботодавцям були надані роз’яснення відповідно до законодавства України про працю. Зокрема, було наголошено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    Також особливу увагу присутніх було звернуто на наслідки невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах».

 

Прочитано 184 раз Последнее изменение Четвер, 04 Жовтень 2018 12:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация