UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Жовтень 2018 10:28

У Сєвєродонецькій міській раді відбулась спільна нарада за участю співробітника ГУ Держпраці

Оцените материал
(1 Голосовать)

У Сєвєродонецькій міській раді відбулась спільна нарада за участю співробітника ГУ Держпраці

    02 жовтня 2018 року начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у спільній нараді, яка відбулась у Сєвєродонецькій міській раді.
    У заході взяли участь представники Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку, Сєвєродонецького міського відділу виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Сєвєродонецького міського центру зайнятості, Департаменту економічного розвитку міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Сєвєродонецького управління Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області.
    Головним нагальним питанням, яке розглядалось на нараді, було питання детінізації заробітної плати. Для цього на засідання комісії запросили керівників та головних бухгалтерів підприємств міста. Їм було доведено до відома розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.
    З цього приводу було наголошено на необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими  працівниками та на відповідальності у разі порушення умов чинного трудового законодавства, адже кожен працівник має отримувати заробітну плату, з якою відраховуються відповідні податки та внески, що у майбутньому є підставою для соціальних гарантій. 
    Також було підкреслено, що у зв’язку зі змінами у законодавчих актах щодо призначення субсидій, на сьогодні актуальним є питання офіційного працевлаштування, адже у разі відсутності легальних доходів особа може не отримати субсидію.

 

Прочитано 225 раз Последнее изменение Четвер, 04 Жовтень 2018 11:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация