UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 06 Вересень 2018 11:45

Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування смерті тракториста

Оцените материал
(0 голосов)
Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування смерті тракториста

    Головне управління Держпраці у Луганській області закінчило розслідування   нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 13 липня 2018 року  з трактористом Товариства з обмеженою відповідальністю «ВАЛУЙСЬКА МТС».

    Під час розслідування було з’ясовано, що потерпілий, знаходячись у нетверезому стані, випав з кабіни трактору та отримав травми не сумісні з життям, потрапивши під дискову борону, начеплену на трактор.

    Причинами нещасного випадку стали порушення трудової та виробничої дисципліни та відсутність належного контролю з боку посадових осіб підприємства за виконанням робіт.

    В ході розслідування відповідно до вимог частини 6 ст.6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» проведена позапланова перевірка стану промислової безпеки та охорони праці Товариства з обмеженою відповідальністю «ВАЛУЙСЬКА МТС».

   Під час проведеної позапланової перевірки виявлено 11 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та притягнуто до адміністративної відповідальності одна посадова особа.

 

Прочитано 258 раз Последнее изменение Четвер, 06 Вересень 2018 11:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация